در حال بارگذاری ......
رامونا۱۳۹۵/۴/۱۶ ۱۷:۵۲:۰۲

معرفی رامونا

متفاوت ببینید…

رامونا با فراهم کردن یک بستر مناسب جهت فراخوانی اطلاعات سنسورهای باسیم و بیسیم و همچنین نمایش آنها در قالب اعداد لحظه ای و گزارشات نموداری یک چشم همیشه باز را برای مدیریت هوشمندانه در اختیار شما قرار می دهد.

سنسورهای متعدد و مختلف را در محل مورد سنجش قرار دهید و به رامونا متصل کنید. تمامی فرآیند شناسایی سنسورها بصورت خودکار انجام شده و کاربر می تواند در هر زمان به رامونا تایید هر اتصال جدید و یا حذف اتصال قدیمی را اعمال کند. پس از تایید یک اتصال سنسور و شناسایی و ثبت خودکار پارامترهای مربوطه بر اساس تنظیمات مشخص شده توسط کاربر فرآیند جمع آوری و ذخیره سازی اطلاعات انجام می شود. همچنین با تنظیم محدوده های مجاز در رامونا در هر زمان به محض عبور از مرزهای مشخص شده هشدار لازم بصورت خروجی های محلی دستگاه و یا از طریق پیامک به کاربر ارسال می شود.

امکاناتی که رامونا در اختیار شما می گذارد

چشم سوم شما!

تکنولوژی های روز در رامونا

بیسیم به زبان LoRa

رامونا از تکنولوژی به روز مخابراتی بهره برده تا بستری امن، پایدار و  قابل اطمینان را برای شما به ارمغان بیاورد.

پشتیبانی از تکنولوژی مخابراتی LoRa

LoRa یک بستر مخابراتی متن باز را برای کاربردهای مختلف فراهم می آورد. با استفاده از این بستر و پیاده سازی پرتکل LoRaWAN ارتباطی امن و مطمئن در اختیار قرار میگیرد. همچنین مصرف بسیار پایین و برد مخابراتی بسیار بالا از دیگر ویژگی های این بستر مخابراتی به حساب می آید.

سخت افزاری قدرتمند

رامونا برای مدیریت هر چه بهتر تمامی بخش های از پردازنده قدرتمند شرکت Microchip بهره می برد. وظیفه پردازنده بسیار متنوع و مهم بوده که می توان به این موارد اشاره کرد: مدیریت بخش های همچون ارتباط مخابراتی برای دریافت اطلاعات سنسورها، ذخیره سازی اطلاعات، نمایش اطلاعات، ارتباط با شبکه تلفن همراه برای ارسال و دریافت پیامک و بخش RFID برای مدیریت کاربری.

همه بخش های سخت افزار تحت یک مدیریت واحد توسط پردازنده مرکزی فعالیت می کنند تا سامانه ای متنفاوت و مطمئن را در اختیار کاربر قرار دهند.

طراحی رامونا

رامونا از تکنولوژی به روز مخابراتی بهره برده تا بستری امن، پایدار و  قابل اطمینان را برای شما به ارمغان بیاورد.

مشخصات فنی

برای مشاهده جدول مشخصات فنی موبایل خود را در حالت افقی بچرخانید…

مدل RM-2 RT-2 RT-1
صفحه نمایش LCD رنگی LCD تک رنگ
اتصال سنسور بیسیم ارتباط مخابراتی در فرکانس ۴۳۴ و ۸۶۸ مگاهرتز با پروتکل های
LoRa و FSK
اتصال سنسور باسیم
قابلیت اتصال به اتوماسیون
پیامک
شرایط محیطی دمای ۱۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد و رطوبت تا ۹۰درصد
وزن و ابعاد وزن ۲ کیلوگرم

ابعاد ۲۰ در ۱۷ سانتی متر با ارتفاع ۷ سانتی متر

وزن ۱ کیلوگرم

ابعاد ۱۲ در ۱۲ سانتی متر با ارتفاع ۵ سانتی متر

ثبت سفارش …

فروشگاه